Українська версія Російська версія Англійська версія Німецька версія

КАФЕ «ЛЬВІВСЬКИЙ ШТРУДЕЛЬ» (ЛУЦЬК)

Концепція

Про об’єкт: демократичне концептуальне кафе-пекарня. Є велика літня тераса та засклений «Зимовий сад».

Кухня: домашня випічка.

Бар: кава та гарячі напої, коктейлі.

Кількість місць – 30. Площа 40 кв.м.

Тип робіт: розробка концепції, інвестування, управління, маркетинг.

Період робіт: з 2013 року

Кейс

Заклад з власними інвестиціями і під управлінням вже з 2012 року.

Заклад став нашою другою спробою зробити бізнес в цьому приміщенні на прохідній частині центра Луцька.

До цього моменту у нас була невдала проба розкрутки формату «Кебаб» в цьому ж приміщенні, а до нас безуспішно там же функціонував заклад схожого формату з картоплею та курячими крильцями фрі.

В концепції кафе-пекарні ми зробили акцент на автентичність продукції (Закарпатська кава, випічка за домашніми рецептами) та шоу-кухню з баром. Це дозволило не тільки зекономити місце, а й задати антураж.

Меню закладу максимально стисле: 4 види штруделя, круасани, тістечко «Картопля», еклери, кап-кейки та сирник. Все виготовляється на місці. Великий акцент робиться на зручність придбання страви «з собою» (розмір, ціна, упаковка).

Наш секрет простий: смачна кава та свіжа випічка. Тому печемо все щоранку свіже і допікаємо по необхідності протягом дня, а ввечері залишки оптимізуємо продажем через знижки, списання на персонал тощо.

Цікаве та нестандартне рішення – наш «Зимовий сад». Це засклена літня тераса на 25 посадочних місць (ідеальна локація для сегменту «кава+цигарка»). Перша зима без нього пройшла у нас в 0, а ось вже наступні дали суттєвий приріст в 50-60%.

Враховуючи велику прохідність та розміщення біля парку оборот «take away» складає до 30% від загального.

«Львівський Штрудель», як і всі наші заклади, вирізняє активна та оригінальна маркетингова політика (акції «Кожна 7-ма кава безкоштовно», «Кросбукінг», «Безкоштовна поливка до випічки», «Обери кружку під настрій», «Знижки за ввічливість» тощо).

Фото