Українська версія Російська версія Англійська версія Німецька версія

СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАЛ «MOJO FITNESS»

Концепція

Про об’єкт: сучасна дизайнерська тренажерна зала.

Площа 300 кв.м.

Тип робіт: розробка концепції, інвестування, управління, маркетинг.

Період роботи: з 2019 року.

Кейс

Зал створений шляхом консультацій з відомим на всю Україну тренером Андрієм Хомицьким (персональний тренер Насті Каменських, Потапа, Слави («Неангели»), Міс Україна Анни Андрес, Санти Дімопулос).

MOJO FITNESS має найбільшу кількість тренажерів від професійного виробника «Інтератлетика». Всі тренажери абсолютно нові та представляють останню лінійку «Інтератлетика X LINE R». Характерна особливість – велика кількість вузькопрофільних тренажерів, що дозволяє прокачати кожен м’яз окремо. В залі також передбачено велику кардіо-зону та зону розтяжок та статичних навантажень.

Команда спортзалу – професійні тренери як переможці Чемпіонатів світу в своїх напрямках, так і дієтологи, терапевти, масажист. Усі тренери мають понад 5-річний досвід та резюме з відмінними результатами клієнтів. 

В залі можна пройти не тільки фітнес-курс, а й реабілітаційний період. Є окремий кабінет для масажу та штатний спеціаліст з 12-річним досвідом.

Завдяки наявності в комплексі ресторану, клієнти спортзалу можуть слідкувати за харчуванням через спеціальне Фітнесс-меню (низькі калорії, без глютену, поживно та смачно), що розроблялося спеціально для відвідувачів тренажерного залу.

Фото