Українська версія Російська версія Англійська версія Німецька версія

МЕРЕЖА СІМЕЙНИХ КАФЕ «ДЯДЯ PIZZA» (ЛУЦЬК)

Концепція

Про об’єкт: демократичне сімейне еко-кафе з власним виробництвом борошна, макаронних виробів, лимонаду.

Кухня: піца, паста, суші.

Бар: власні лимонади, класичний бар, дитячі напої.

Кількість місць – 80. Площа 350 кв.м.

Тип робіт: розробка концепції, інвестування, управління, маркетинг.

Період робіт: з 2012 року.

Кейс

Сімейне еко-кафе піцерія «Дядя PIZZА» є одним з закладів з власними інвестиціями, яким займаюся і сьогодні. Це мережа з 2-х закладів в центрі Луцька.

В 2012 році нам запропонували орендувати приміщення із вже існуючим кафе, яке не заробляло навіть на оренду. Кафе працювало в напрямку «демократична столова».

Внаслідок SWOT-аналізу місця і потенціалу, ми зрозуміли, що піцерія – краще рішення для цього місця.

Враховуючи дефіцит закладів дитячого та сімейного напрямку на той час, ми облаштували один з залів під дитячу ігрову кімнату з прямою трансляцією на екрани основних залів (для зручності батьків), а також безкоштовними іграми та нянею.

Враховуючи наявність в мережі наших закладів нічного клубу, ми спробували організувати кросс-маркетинг і працювати цілодобово в клубні дні. Ідея так себе виправдала, що на сьогодні ми працюємо цілодобово щодня і наші двері ніколи не зачиняються.

Пізніше відкрили ще одну «Дядю PIZZA» на прогулочній вулиці міста. В ній вже з’явилася перша в місті «Кімната матері та дитини» з пеленальним столиком, місцем для грудного годування та памперсами, а також єдині в місті столи-качелі.

Ми взяли основу меню не широку товарну групу, але зробили максимально великий асортимент піци різних діаметрів (15-50 см) та інших страв та напоїв. Паралельно провадимо ряд цікавих маркетингових заходів («Принеси 5 коробок з-під піци і отримай піцу в подарунок», «До кожної піци 50 см – 2 лимонади в подарунок», «До спеціальної піци КІДС – іграшка в подарунок» і т.д.).

Таким чином ми досягли максимальної демократичності закладу і він став, по суті, народним.

В 2015 році ми зробили реконструкцію закладу, добудували цілий поверх, двохповерхову літню терасу і зробили нахил на еко-продукцію: самі вирощуємо пшеницю, мелемо борошно, власноруч робимо лимонади, використовуємо по-максимуму продукти місцевих виробників, продаємо макарони та інші товари власного виробництва. Таким чином, ми стали не тільки цікавими та оригінальними на ринку, а й змогли знизити фудкост.

Складові успіху проекту, на нашу думку, це:

- Демократичність концепції та цін

- Оригінальність формату ЕКО

- Орієнтованість на дітей та сімейні цінності

- Активна і оригінальна маркетингова кампанія

- Вдале місцезнаходження

- Цілодобовий режим роботи

- Приємний сервіс

Окупність проекту склала 1,5 року.

Фудкост – 40%

Форма власності - оренда