Українська версія Російська версія Англійська версія Німецька версія

КАРАОКЕ-РЕСТОРАН «OPERA» (ЛУЦЬК)

Концепція

Про об’єкт: шоу-ресторан з караоке-програмами та вечірками. Літня тераса на даху. Є частиною нічного розважального комплексу «OPERA».

Кухня: європейська класична, японська.

Бар: класичний, авторська карта коктейлів.

Кількість місць – 100. Площа 400 кв.м.

Тип робіт: розробка концепції, інвестування, управління, маркетинг.

Період робіт: з 2013 року.

Кейс

Заклад з власними інвестиціями. В управлінні і по сьогоднішній день починаючи з 2013 р.

Заклад став продовженням розвитку нічного розважального комплексу «OPERA» і був відкритий як пре-паті ресторан до нічного танцювального клубу. Влітку облаштовано 2 літні тераси на даху. Протягом короткого часу ресторан став найпопулярнішим караоке-закладом міста.

Всі роботи по запуску проводилися самостійно «під ключ»: розробка концепції, брендінг, дизайн, маркетинг, шоу і т.д.

При розробці концепції ми працювали над якісним меню страв, напоїв, коктейлів, кальянів та рівнем сервісу, який би відповідав поняттю «ресторан».

Заклад можна віднести до шоу-ресторанів або ресторанів–трансформерів, адже ресторанна лаунж-атмосфера вечора після 23.00 переходить у шоу-тайм з професійною та яскравою караоке-програмою.

Ресторан на 100 місць зарекомендував себе як чудове місце для проведення днів народження, корпоративів, дружніх тусовок, адже Гість має можливість як брати участь як в караоке-програмі, так і переходити в диско-зал. В середньому в закладі проводиться до 10 корпоративних заходів в тиждень, що складає 15% обороту комплексу.

Пізніші трансформації підштовхнули нас на розвиток караоке-програм в більш танцювальну сторону: до бек-вокалістів та ведучого ми додали діджея, що дозволило довше утримувати Гостей вночі і тримати веселу атмосферу незалежно від репертуару пісень, які співають Гості. Звичайно, такий хід вплинув часково на відвідуваність диско-залу, втім, загальний приріст від такого маркетингового ходу склав +15%.

Активна маркетингова діяльність у будні (акції на меню до -50%) дає можливість активної загрузки залу. Оборот будніх днів складає наразі 30-35% відсотків загального.

Окупність – 1 рік

Фудкост – 30%

Форма власності - оренда

Фото